Aktivity

Krajská zastoupení AIP ČR

Česká asociace rozvojových agentur se v rámci rozšíření svých aktivit dohodla v září 2003 s Asociací inovačního podnikání ČR (dále jen AIP ČR), že vytvoří krajská zastoupení v členských agenturách ČARA. Na jaře r. 2004 začala síť 13 zastoupení pracovat. 

spojení prospěšné pro všechny zájemce o komunikaci a výměnu informací v oblasti inovačního podnikání, pro potenciální žadatele o dotace pro realizaci inovačních projektů, které mohou být spolufinancovány z národních nebo EU programů.

Odkaz: www.aipcr.cz

 

Technologický profil ČR

ČARA je dlouhodobým partnerem v projektu Technologický profil České republiky (TP ČR), který řídí Asociace inovačního podnikání ČR. Projekt TP ČR je databází inovačního potenciálu ČR.

Členské agentury ČARA jsou členy realizačního týmu projektu a ve svých krajích průběžně aktualizují kontakty na inovační firmy, doplňují seznamy o další firmy a informace a propagují a distribuují výsledný produkt.

Subjekty se z databází vybírají podle technologií, odvětví typů a okresů (hrubý výběr) nebo podle názvu, IČO, sídla, kontaktní osoby, PSČ, města a kombinace těchto hledisek (podrobný výběr). Podle krajů můžete subjekty vybírat pomocí mapy.

Úplné údaje z databáze lze získat po přidělení hesla po bezplatné registraci.

V případě zájmu firem, provádějící výzkum, vývoj nebo inovace, o zápis do databáze nebo o aktualizaci již uložených dat, mohou zavolat nebo napsat regionální rozvojové agentuře ve svém kraji, která změny okamžitě zajistí.

Podrobnosti jsou na https://www.techprofil.cz